Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Nejlevnější a nejúčinnější dietní tip našich babiček

Vytvořeno 25.08.2010 11:19:41 | Poslední změna 25.08.2010 11:33:12
Nejlevnější a nejúčinnější dietní tip našich babiček

Zapomeňte na drahé doplňky stravy na hubnutí a přepočítávání kalorií. Nikdy se vám nepodaří tak zhubnout jako po jednoduchém triku našich babiček. Stačí vypít dvě sklenice vody před každým jídlem a shodíte mnohem více kilogramů, než za pomoci drahých přípravků.


Tajemství tkví v naprosto přirozené věci. Pokud je žaludek plný vody, lidé se cítí plnější a sní mnohem méně.

Američtí vědci se zaměřili na všechny, kdo chtějí zhubnout a volí metodu vypití vody před každým jídlem, a nebo si přepočítávají přijímané kalorie.

Za více jak tři měsíce přitom pijáci vody před jídlem zhubli v průměru o 15,5 libry (6,8 kg) a tedy o 5 liber (2,2 kg) více než ti, kdo vodu nepili a jen počítali kalorie.

"Pokud lidé touží snáze hubnout, pak by měli denně vypít dostatek neslazených nápojů," upozorňuje doktorka Brenda Davyová z Virginie.

Když totiž lidé před každým jídlem vypijí dvě sklenky vody, pak sní o 75 až 80 kalorií méně. Za celý den to tedy dělá téměř 300 kalorií.

Jídla vařená na vodní bázi
Podle některých britských výživových poradců jsou mnohem lepší než samotná voda jídla vařená na vodní bázi, jako jsou polévky, dušená masa či těstoviny.

"Zelenina a ovoce také dokáží zaplnit žaludek, aniž by člověk snědl tolik kalorií. Voda je sice fajn, ale pokud jí vypijete během krátké doby obrovské množství, pak si můžete víc ublížit, než zhubnout. Hrozí vám záchvaty až otok mozku," upozorňuje britský odborník na obezitu Mike Lean.

zdroj: novinky.cz