Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Zpátky do školy...

Vytvořeno 31.08.2010 16:56:33 | Poslední změna 01.09.2010 14:12:51
Ahoj kočky,
moc se omlouvám, že jsem nenapsala dříve.
No, po tý pařbě, jak jinak, jsem nebyla schopná v sobotu vůbec nic dělat. Takže jsem celý víkend necvičila a s jídlem to nebyla taky žádná sláva.
Ale aby se neřeklo v pondělí jsem si ráno zacvičila. Posnídala musli s jogurtem. K obědu 2 tousty, jablko a k večeru sušenky bebe s mlékem. No a dnes ráno mi váha ukazovala 52,5 ALE( fakt velký ALE), naše váha bohužel už nepatří k těm modernějším, takže opravdu nevím, jestli je ten údaj správný a taky vždy po ránu mám váhu menší.
Tak uvidíme.

Zítra zase do školy. Jak se těšíte? Já mám radost, že uvidím kamarády, i když s mou nejlepší kamarádkou jsem se pohádala, takže nejspíše budu sedět sama. Těším se na spoustu nových zážitků, ale už zase ne tolik na učení, ranní vstávání a nepříjemné profesory. Taky se bojím, abych dobře dodržovala jídelníček a cvičila.
Bohužel to čeká nás všechny, ale nebojte mi to zvládnem.

Dnes je opravdu zima. Ještě netopíme, protože máme něco s kotlem, takže mám úplně ledové ruce. :)

Hodně kamrádek SB skončilo se svými blogy, ale já jdu dál. Jestli jsou šťastné, tak jim to moc přeju, ale pro mě je tenhle blog moc důležitý, dává mi sílu a odhodlání, nemluvě o Vašich komentářích, které mi vždy udělají tu největší radost.

No tak jsem se zase jednou sentimentálně vyblbla a teď si jdu zacvičit, abych se trochu zahřála (a abych zhubla, to se ví :D).

Mám Vás ráda a díky za podporu!