Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Zase od začátku

Vytvořeno 03.08.2010 18:42:07 | Poslední změna 03.08.2010 19:05:23
Tady něco o aktualizování článků na mém blogu...
  Já vím, jako všechno i založení blogu jsem zpočátku brala strašně vážně a zodpovědně, ale samozřejmě to dopadlo přesně tak, jak jsem čekala. Vykašlala jsem se na to jeden den, a tak už se mi nechtělo ani druhý. Ale stále něco odkládat a utíkat od problémů rozhodně není ten nejlepší přístup.
   Před 14 dni jsem byla v cizině s rodiči na dovolené. Dokážete si to představit, jiná země, jiné zvyky a ano i jiné jídlo. Musela jsem tam jíst i věci, které bych si tady nikdy nedala. Na cvičení nebyl čas, ptž jsem pořád cestovali. Nevím jak je to možné, pořád to pokládám za zázrak, ale za těch 14 dní jsem přibrala snad jen půl kila. Ale bylo poznat, že jsem necvičila. Jenže samozřejmě, jsem se vůbec nemohla dokopat k novému začátku. Spadnout s takové výšky, nabít si kokos a začít znovu je těžké už samo o sobě.
Proto jsem si slíbila, že sem vážně budu psát a dokončím to svoje hubnutí, tak jak jsem chtěla. Chtěla bych zkrátka jednu věc dotáhnout do konce. Není to jen o mé postavě, je to i o tom, že dříve jsem jedla vážně nezdravé věci a musím říct, že v posledním měsíci se cítím mnohem lépe, když si každý den zacvičím. Cítím se svěžeji. Než jsem odjela na dovolenou cvičila jsem každý den a bylo to super.Hlavně jsem nepochybovala, jak to člověk dělá nějakou dobu, nepochubuje. Asi za první den, co jsem omeila sladké a cvičila jsem zhibla kilo. Nakonec jsem se za měsíc a půl dotala z 63 kg na 58. Teď se pořád motám mezi 57-58 kg a nemůžu to srazit. Ale co jsem se vrátila chtěla jsem toho nechat, nemohla jsem nalézt vůli.
   Nakonec jsem se ale rozhodla, že začnu znovu a tentokrát úspěšněji. Tohle není jen o hubnutí, chtěla bych dokázat sama sobě, že jsem schopná dotáhnout věci do konce.


Pardon za ten sentimentální projev, ale teď když jsem to napsala cítím se mnohem víc odhodlaněji a silněji, že to udělám.

pozn. Tento článek je ze dne 19.7.2010 kvůli rekonstrukci stránek.