Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Prvního září, první den školy….

Vytvořeno 01.09.2010 20:05:16 | Poslední změna 01.09.2010 20:09:02
Ahoj kočky,

Tak jaký byl Váš první den školy?

Já jsem byla ve škole z naší třídy první a asi tak půl hodiny čekala, než dorazí mí drazí spolužáci. Teda jsme děsně lajdácká třída :D. No, jinak s tou holkou, jak jsem Vám psala, jsem si nesedla, ale ona si sedla za mě, což moc nechápu, protože minulý rok mi tvrdila, že se mnou nechce mít nic společného.

Ranní vstávání bylo utrpení, ale udělala jsem si krásnou snídani( musli s jogurtem a jablkem) a svět byl zase o něco hezčí. :) K obědu jsme měla toust a kousek buchty :(. A k véče bude salát, tak alespoň to není moc nezdravé.

Taky jsem se rozhodla, že budu chodit na jógu. Už když jsem byla malá, tak jsem ti měla moc ráda, tak si teď připadám, jak když se vracím do dětských let. Je to hrozně příjemné uvolění po celém dnu ve škole.

Máma mi dneska řekla, ať pořádně jím, ať nejsem jak ty vyzáblice z televize. No přitom jsem na sobě měla mikinu, tak nemohla nic vidět a zase tak vyhublá teda nejsem :(.

Doufám, že Váš první den byl taky skvělý a moc díky za všechny ty komentáře, jste zlatíčka :).