Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Počasí se zbláznilo...

Vytvořeno 15.08.2010 23:22:09 | Poslední změna 16.08.2010 00:09:12
Déšť mi naráží do oken tak silně, až z toho mám husí kůži. To počasí je tak proměnlivý...

Co bych Vám tak napsala? Byla jsem v kině, kde jsme si koupili popcorn. Já nechtěla, ale doslova mi byl vnucen a není to žádná výmluva, ale nemůžu jen tak říct: Nechci, držím dietu. Doma to nechápou, né že bych jim to povídala. Vím co by následovalo. Tvrdí, že nejsem tlustá, a když náhodou nechci večer v 10 čokoládu slyším věci jako: To držíš jako nějakou dietu?, nebo si nechci dát pivo( a to mi věřte s dietou to teď nemá opravdu nic společného, i když nepopírám, že alkohol hubnutí neulehčuje, právě naopak) : To je zase ta tvoje dieta a nebo když jsem začala pít k jídlům vodu a né ty přeslazený šťávy : Ty už jako od teď piješ jen vodu, jo??.

Zkrátka bych si přála, aby mě v tom ostatní spíše podpořili. Ale to s tím popcornem bylo naposled, docela by mě zajímalo kolik má asi Kcal?
Vždy když takhle něco sním, mám špatné svědomí a taky mi bylo ráno samozřejmě pěkně zle.

Dnes jsme ujeli asi 25 km na kole, takže mě bolí zadek a nohy a taky jsem pak měla na něco šílenou chuť, že bych snad snědla všechno v ledničce. Raději jsem se šla projít, ale nakonec to stejně odnesl džus (dost kalorickej) a nějaká ta sušenka a zde jsme zase u toho mýho svědomí. Ach jo, ale co, jdu dál, tohle se bohužel čas od času stane.

Taky jsme se dnes koupali, tak jsem se prohlížela v zrcadle, ale řeknu Vám, že těch 7 kg co sem shodila, tam vůbec není vidět. Místo sebe o 7 kg lehčí jsem pořád viděla tlustou holku, a i když mi váha ukazuje míň, chtěla bych aby to bylo i vidět na ostavě. :(

Ale dost fňukání, budu pokračovat a uvidím jak to půjde. Neztrácím naději a doufám, že ani Vy ne. :)

P.S. To počasí je fakt bláznivý :D