Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Melouny jsou fajn!

Vytvořeno 05.08.2010 18:01:19 | Poslední změna 05.08.2010 18:18:51
Včera jsem byla v kině na Inception, páni, fakt skvělý film. Chvílema jsem se teda moc nechytala, taky mi není jasný ten konec, ale úžasnej film. Plus ta hudba od Hanse Zimmera byla fantastická.
Dnes jsem měla k obědu krokety a rybí prsty (víte kolik je v jednom prstu kCal? kolem 80) a zjistila jsem, že takový melouny jsou fantastická věc. Melouny mají totiž při hubnutí opravdu dobré účinky. Obsahují totiž velké množství vody (kolem 90 %) a má také nízké kalorické hodnoty. Pro hubnutí je tak meloun skvělou volbou.
Taky jsem měla na něco strašnou chuť a odolat bylo skoro nesnesitelné. Někdy mám pocit, že to, co dělám, je o ničem a proč se tak trápím. Vždyť čtvereček čokolády mě přece nezabije. Jenže jak se znám, nidky u jednoho čtverečku nezůstanu.
A jak včera říkal Leonardo DiCaprio: ,, Jediná zlá myšlenka dokáže zasít semínko pochybnosti a to pak v člověku vzklíčí a roste, až z pouhé myšlenky vyroste silný a nezávislý strom."