Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Když to zvládly jiné, mohu i já.

Vytvořeno 03.08.2010 23:23:11 | Poslední změna 03.08.2010 23:40:23
3. srpna 2010
Bez cvičení je hubnutí na nic. O tom jsem se dnes přesvědčila. Jelikož dnešek byl jedním z těch vzácných dnů, který jsem strávila u telky a nicneděláním, opravdu jsem si ověřila, že když člověk nemá co na práci, zkrátka nemá ani hlad. Na druhou stranu, když jsem teď byla na horách, kde se pořád leze, chodí a člověk potřebuje nabrat energii, snědla jsem toho mnohem více. Navíc se nám asi rizbila váha, protože pokaždé co na ní vlezu, ukazuje něco jiného, takže nemám absolutně potuchy, jestli jsem zhubla nebo uvízla na mrtvém bodě.
Asi jsem předčasně jásala, když jsem si myslela, že těch dalších 5 kilo půjde stejně dobře a rychle dolů jako ty první 4. Někde jsem o tom četla, prý se první spálí tuky a přebytečná voda, pravé peklo začíná až potom. S tím mohu souhlasit, už přes měsíc se motám na 56-57, je to jako začarovaný kruh.
Pokusím se to vydržet a dostat se n mých vysněných 50 kg.
Když to zvládly jiné, mohu i já. :)