Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Ach jo...

Vytvořeno 11.08.2010 20:39:42 | Poslední změna 11.08.2010 20:42:00
Týden na návštěvě u babičky mě málem zabil. Přibrala jsem dobrý dvě kila, protože odmítnout její buchty, bábovky a nevím co ještě nejde. Né, že bych se neudržela, ale bylo by to moc nápadný. A tak se utápim ve vině, ani zacvičit si tady nemůžu, protože by si toho hned někdo všimnul. Byla jsem naivní, když jsem si myslela, že si budu moct zhubnout, jak budu chtít a nikdo si toho nevšimne. Bohužel, budu muset být opatrnější. Především před mámou a sestrou.
A teď - ještě bych si mohla trochu postěžovat, mámin přítel má narozeniny, tak proč mu neuspořádat oslavu u nás doma a nepozvat jeho syny? Jsem z toho vážně nadšená....:(
Kdo má rozvedený rodiče asi pochopí, že všechno se jen pak komplikuje.
Ale teď zpátky k hubnutí. Trošku se detoxikuju, budu jíst hlavně ovoce a vyhnu se hlavním jídlům a hlavně budu víc cvičit, abych tenhle prohřešek odpracovala, protože zklamání sama sebe je pro mě jednou z nejhorších věcí a nerada nedotahuju věci do konce.

Od konce května do začátku srpna(2 měsíce)jsem zhubla asi 8 kg, ale nějak zvlášť jsem se zase nemučila. Snažila jsem se pořád něco dělat. Jednou jsem uklízela celý den a zapomněla obědvat s tím, že hlad jsem vůbec neměla. A když mám hlad, tak se prostě napiju vody nebo čaje (doporučuji zelený čaj nebo roibbos).