Je mi sedmnáct let a narodila jsem se na podzim. Ráda maluju a cestuju. Odjakživa jsem takový snílek a možná až moc velká naivka, která se snaží změnit svůj nudný život. Na druhou stranu jsem realistka, i když někdy nestojím oběma nohama pevně na zemi. Mám ráda zvířata a samozřejmě se snažím zhubnout, alespoň nějaké zpestření. :)
I like

1. Pýchu a Předsudek
2. mýho miláčka pejska
3. My Chemical Romance
4. impresionismus (Van Gogha žeru)
5. dosažení něčeho, co jsem si stanovila
6. Depeche Mode
7. shopping a kecání s holkama nebo s mou sestrou
8. Avatar
9. svou rodinu
10. možnosti, co nám svět nabízí

pozn. na pořadí nijak nezáleží
I hate

1. hmyz
2. lži
3. samotu
4. letadla
5. hádky
6. planimetrii :(((
7. nevěru
8. noční můry
9. fronty v supermarketech
10. zklamání ze sebe samotné

pozn. na pořadí vůbec nezáleží
 

Všechno má svou krásu, ale ne každý ji vidí. (Camille Pissarro)

 
 

Diskuze

Vytvořeno 17.09.2010 19:41:08 | Poslední změna 19.09.2010 08:03:17
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "1226":
 
četla jsem, že ona cola light sice je light, ale pít jí často neprospívá hubnutí ;) prej obsahuje něco, co prostě nevylučuje nějakou látku, takže ty nehubneš ani deko ;) na colu se vykašli ;) a navíc ty umělý sladidla, to taky není dobrý :(
a to müsli, ono to sice je zdravý, ale taky to nemá zrovna nejmíň kalorií ;) tak třeba taky proto, že máš velkej příjem kalorií a nestihneš všechny vysportovat ;) zařaď více ovoce, zeleniny, k obědu klidně kuřecí, jogurty a snad to půjde líp ;* držím ti palečky
a ta škola je hrozná, jsem na tom podobně :( s tím rozvrhem co mám se absolutně nedá nic stíhat, natož se učit na druhej den, což je největší průšvih :( ale tak...zkouším se na to myslet z pozitivního hlediska, vždycky může bejt ještě hůř ;)
Komplikuje se to, ale záleží jen na tobě, jak ten začátek roku vezmeš. Já jsem se rozhodla být aktivní, tak mám 4 odpoledne z týdnu totálně zaplácané mimoškolníma aktivitama-divadlo (občas v út), posilovna (každé út), taneční (každá st), kino (zlatý fond každý čt) a každý pátek klavír (jsem ve 2.na gymplu). Jsem občas unavená, ale ignoruju to a v noci se opravdu vyspím 8 h ať se děje cokoliv. A do školy se většinou taky stihnu naučit. Je to jen o tom, jaký k tomu máš přístup. Zkus to brát pozitivně a půjde všechno líp smiley
Vůbec se nemusíš omlouvat, já teď také nepřidávala články:/
Já teď jím jako nikdy, dokonce i snídám a dopoledne svačím a k večeři zbouhnu klidně dva párky, měla bych se stydět, ale nechává mě to naprosto chladnou, čuně jsem!
Alespoň ale můžeš mít dobrý pocit z toho, že se stravuješ zdravě, to je daleko důležitější- alespoň pro mě:) A CC light mě moc nechutná, když už tak raději Kofola bez cukru:). Jíš určitě málinko, jen bebečka k obědu je opravdu málo:/. Možná to bude tím co píše Rezzy, moc se v tom nevyznám, ale zní to rozumně:). Anebo jsi zhubla tuk, ale narostla ti svalová hmota z toho cvičení:)
Snad se ti bude brzo daři, přeju ti to úplně moc:*
Máš colu moc ráda? Protože jestli ji piješ jen kvůli tomu, že v ní není cukr tak bych to omezila... radši vodu, čaje... Já jsem si taky myslela, že je to skvělý nápad, ale ta umělá sladidla jsou svinstvo.
Jak píšeš, že jíš hodně müsli... müsli je sice fajn, ale jíst ho pořád? Jestli máš ráda zeleninu, tak si dej třeba zeleninový salát. Jogurty. Snaž se jíst hodně vlákniny a hodně bílkovin. Vláknina zasytí a je dobrá pro trávení a bílkoviny jsou pro svaly.
Nechci ti do toho tak kecat, je to jen můj názor... ;)
Ale to je v pořádku :)...I já neměla vůbec čas, a příští týden to bude ještě horší..ale tak co :D :)....Neboj, to dáš zas dolů :))...Já asi nezvládnu příští týden :( :D..Bude pouť, takže mega moc jídla :( :D